ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Anasayfa / ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Evden eve nakliyat hizmeti dışarıdan oldukça kolay görünse de çok zor bir sektördür. Taşıma hizmeti oldukça dikkat gerektiren hizmetlerden bir tanesidir. Çünkü taşıma işlemi yaparken eşyaları bir yere çarpmak veya elimizden düşürmek herkesin başına gelebilecek bir durumdur. Evinizde sizin çay doldururken bir bardağı düşürmeniz fazla önemseyeceğiniz bir durum değildir. Fakat bu bardak eşya taşıma sırasında düşürülürse oldukça önemli bir durum haline gelmektedir. Bunun nedeni ise siz kendi eşyanız olduğu için dikkat ettiğiniz halde kırabiliyorsunuz ve bu durum sizi rahatsız etmiyor. Fakat nakliye şirketinin elemanları sizin eşyanızı bir sefer görüyor ve kırıyorsa bu durum dikkat etmediklerini gösteriyor. Bu yüzden bu durumlarda tepkilerde büyük oluyor.

Şehirlerarası taşımacılık ve nakliyat ile eşyalarınızı yurt içi istediğiniz il, ilçe, semt ve köylere gönderebilirsiniz. Eşyalarınızı korunaklı malzemeler ile korumaya alan firmamız uzun yola dayanıklı araç ve gereçleri ile siz taşınanlara kolay ve tam zamanında teslimat hizmeti sağlamaktadır.

Şehirlerarası taşıma da siz müşterilerine kişiye özel taşıma hizmetlerimiz ile eşyalarınızı emin güvenilir ellere teslim etmiş olursunuz. Eşyalarınızın kişiye özel ( isteğe bağlı ) sigorta kapsamında taşımacılık hizmeti sunan firmamız sizlere kalite standarlarının üstünde hizmet sağlamaktadır.