HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Çorlu Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık, Çorlu Şehirlerarası Nakliyat ve Taşımacılık gibi nakliyat sektörünün ana kalemlerini ustalıkla yerine getiren firmamız ayrıca size Çorlu Sigortalı Evden Eve Nakliyat, Çorlu Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetlerini de sunmaktadur.

Faaliyete geçtiğimiz günden beri İstanbul merkezli olarak bütün ilçelerine de nakliyat hizmeti vermekteyiz. Küçük bir işletme olarak başladığımız ticari hayatımızda artık kocaman bir şirket olduk. Bir çok nakliye aracımız üç tane asansörlü nakliye aracımız ve 30'dan fazla çalışan kadromuz her geçen gün daha da büyümektedir. Amacımız Tekirdağ ve ilçelerinde nakliyat hizmeti verilmeyen yer kalmayacaktır. Bu prensiple beraber her geçen gün hizmet kalitemizi arttırarak yolumuza devam etmekteyiz. Bizi tercih eden müşterilerimizin asla pişman olmaması için en iyi hizmeti vermeye çalışan firmamız bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Neden Biz?

Taşınmanız gerekiyor ve evden eve nakliyat firması arıyorsunuz. Firmamızı neden tercih etmeliyim diye bir soru soracak olursanız şöyle cevaplayabiliriz. Uzun yıllardır bölgede sunduğumuz profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri ile kısa zamanda bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasına girmeyi başardık ve uzun bir süredir bölgenin en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olarak yolumuza devam ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde arkamızda hep mutlu müşteriler bırakıyoruz. Bu yüzden firmamızı seçerseniz asla pişman olmazsınız.